+48735436781  peterblank@dwabratanki.eu

Napisz do nas!

Jeżeli udało mi się przekonać Ciebie, że warto wybrać Dwa Bratanki, naciśnij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami!

 

translation

Profesjonalne tłumaczenia

Szybkie, precyzyjne i najwyższej jakości usługi językowe dla każdego.

Nauczanie na najwyższym poziomie

Języki lub historia – najwyższa jakość, program nauczania dobierany indywidualnie. Również przygotowania do matury.

contact

Genealogia

Chciałbyś dowiedzieć się, skąd pochodzisz? Pomożemy Ci w tym!

FAQ

Często zadawane pytania

Dlaczego powinienem Was wybrać?

Ponieważ zapewniamy precyzyjne i wysokiej jakości usługi, a także krótkie terminy realizacji. Naszym głównym profilem jest tłumaczenie z języka węgierskiego, angielskiego, polskiego i włoskiego, ale z pomocą naszych zewnętrznych parterów podejmujemy się także zleceń z innych języków. W naszej ofercie znajdziesz również bogaty wybór usług edukacyjnych – od hobbystycznej nauki języka po przygotowania do matury z historii. Staram się, żeby zajęcia zawsze były prowadzone w sposób ciekawy i różnorodny. Sprawdź nas, skontaktuj się z nami!

Mam do przetłumaczenia jedną stronę tekstu. Czy mogę zgłosić się do Was?

Pewnie! Nie ma za krótkiego, czy za długiego tekstu. Oczywiście termin realizacji zależy od obszerności materiału do przetłumaczenia, ale bez względu na to, każde zlecenie jest dla nas jednakowo ważne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, naciśnij poniższy przycisk “Skontaktuj się z nami”.

Czy mogę osobiście przynieść do Was materiały?

Oczywiście. Materiały do przetłumaczenia możesz przekazać nam osobiście lub drogą elektroniczną, na jeden z podanych adresów kontaktowych. Podczas konsultacji zostaniesz poinformowany również o tym.

Dużo pracuję, mam niewiele wolnego czasu, ale chciałbym uczyć się języka. Czy jest to możliwe?

Jak najbardziej! Program nauczania dopasowywany jest indywidualnie, dlatego jesteśmy przygotowani na to, że ktoś może poświęcać mniej czasu na naukę. Oczywiście sukces zależy w dużej mierze również od Ciebie! My przekazujemy wiedzę, ale Ty musisz ją przyswoić. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.

Czym wyróżnia się Wasza metoda nauczania?

Nasza filozofia nauczania opiera się na zdobywaniu wiedzy przez zabawę. W tym celu zawsze staramy się ubarwiać nasze lekcje dodatkowymi ciekawostkami i informacjami kulturowymi, a nie przekazywać wyłącznie suche dane. Dzięki temu przyswojenie materiału staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Co jest gwarancją wysokiej jakości pracy?

Wielu naszych klientów potwierdziło już swoją satysfakcję. Niektóre z tych opinii możesz przeczytać na naszej stronie internetowej. Na Twoją prośbę jesteśmy gotowi przesłać referencje, abyś sam mógł przekonać się, czy warto z nami nawiązać współpracę. Dowiesz się tego również podczas konsultacji!

Co w sytuacji, jeśli otrzymane tłumaczenie nie będzie jednak odpowiednie?

W przypadku tak mało prawdopodobnej, ale jakże przykrej sytuacji, oczywiście podejmiemy się bezpłatnej korekty. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca była korzystna dla wszystkich. W trakcie konsultacji poinformujemy również o tym!

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście. Za nasze usługi zawsze wystawiamy faktury, czy to za tłumaczenie, nauczanie, badanie genealogiczne. Dokładne szczegóły ustalamy podczas konsultacji.

tEmail

Napisz do nas w dowolnej chwili, skontaktuj się z nami elektronicznie! Po otrzymaniu wiadomości, odezwiemy się do Ciebie!

Wysłanie wiadomości lub prośba o ofertę, kontakt

6 + 3 =

Info

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro!

Numer telefonu

EN / PL: +48735436781 

HU: +36202965109